סניף דואר ברחוב אהרונוביץ' 1 חדרה

פרטי הסניף

שעות פתיחה

יש להזמין תור בסניף זה.

שירותים

בסניף דואר נוה חיים ניתנים שירותים רבים, ביניהם: משלוח וקבלת פקס, דואר 24, דואר עוקב, משלוח דואר רשום, תשלום חוב לחברות תקשורות ואינטרנט, תשלום חוב למוסדות ולמשרדים ממשלתיים, הנפקת רישיונות רכב ורשיונות נהיגה, חריגה זמנית, חשבון מט"ח, הדפסת תמציות, הפקדת מזומנים, הפקדותה של כסף מזומן לבנק מסחרי, העברת כספים בארץ ובעולם, ושירותים נוספים.

סניף זה נגיש לנכים.

הערות

סניף הדואר בשכונת נוה חיים ממוקם ליד רחוב 'הכנסת' ומספק את מרבית השירותים המיוחדים.

שעות הפעילות בל"ג בעומר 19/05/2022

יום ה': 08:00-12:30, 15:30-18:00

עדכונים

ההגעה לסניף זה מתאפשרת באמצעות קביעת תור מראש בלבד. ניתן להזמין תור באמצעות האתר, האפליקציה, המוקד הטלפוני בטלפון מספר 171

עוד סניפים של דואר ישראל בחדרה

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב אהרונוביץ' 1 חדרה. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *