סניף דואר ברחוב בן צבי 24 בית שמש

פרטי הסניף

סגירה זמנית

לקוחות יקרים,
בשל שדרוג מערך המחשוב ביחידה , היחידה תהיה סגורה לקהל בתאריך 17.10.23 . ניתן לקבל שרות ביחידות הסמוכות הממוקמות ברח' ראובן 1 וכן ברח' נחל דולב 19 בית שמש . מצטערים על אי הנוחות הזמנית.

שעות פתיחה

יש להזמין תור בסניף זה.

הערות

בית הדואר בית שמש מספק את מרבית  שירותי הדואר, כגון: תא דואר אישי, ביטוח רכב מקיף וחובה, משלוח דואר רשום, משלוח וקבלת פקס, דואר 24, דואר עוקב, העברת כספים לרומניה, תשלומי חובות לחברות, מס הכנסה שלילי – מענק עבודה, חריגה זמנית, כרטיס ישראכרט דיירקט, הדפסת תמציות ושירותים נוספים.

מרכז המסירה של הדואר ממוקם בבית הדואר בית-שמש.

עוד סניפים של דואר ישראל בבית שמש

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב בן צבי 24 בית שמש. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

תגובה אחת על “סניף דואר ברחוב בן צבי 24 בית שמש”

  1. מרים הגיב:

    מה שעות הפתיחה של דואר בית שמש, רח' בן צבי, בפורים השנה?

    תודה,

    מרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *