סניף דואר בצביה ויצחק 800 ירושלים

פרטי הסניף

שעות פתיחה

סגירה זמנית

עקב שדרוג מערך המחשוב של היחידה, יחידת הדואר תהיה סגורה לקהל בתאריך 25/7/2023. ניתן לקבל שירות ביחידות הסמוכות הממוקמות ברחוב וולטה העלית 3, ירושלים וכן ברחוב יד חרוצים 18, ירושלים.

שעות פעילות מסירת דברי דואר

מסירת דברי דואר וחבילות מתבצעת בממ"ס גילה ירושלים (מספר 2243) הצמוד לסניף, אין צורך לזמן תור מראש, שעות הפעילות של הממ"ס מוצגות להלן:

יש להזמין תור בסניף זה.

הערות

ביחידת הדואר גילה שבירושלים ניתן לקבל את השירותים הבאים: הנפקת רישיונות רכב, דואר 24, דואר עוקב, המחאות דואר בארץ, משלוח דואר רשום, תא דואר אישי ושירותים נוספים.

עוד סניפים של דואר ישראל בירושלים

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר בצביה ויצחק 800 ירושלים. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *