סניף דואר ברחוב וייצמן 7 יהוד

פרטי הסניף

שינוי בשעות הפתיחה בשל המצב הבטחוני

שימו לב, בשל המצב הבטחוני, יחידת הדואר תפעל בשעות שלהלן:

שעות פתיחה

יש להזמין תור בסניף זה.

הערות

סניף הדואר יהוד ממוקם בסמוך לסניף בנק הפועלים ומספק מגוון רחב מאוד של שירותים, ביניהם: שירות תשלומים בעבור קרן הפנסיה "מבטחים",שירות מתן הלוואות לרכישת רכב -"מימון ישיר", דואר 24, משלוח דואר רשום, ביטוח רכב מקיף וחובה, הלוואות ישראכרט, הנפקת רשיון רכב ונהיגה, טעינת "רב קו", משלוח וקבלת פקס ועוד.

עוד סניפים של דואר ישראל ביהוד-מונוסון

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב וייצמן 7 יהוד. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

תגובה אחת על “סניף דואר ברחוב וייצמן 7 יהוד”

  1. גיל סמרה הגיב:

    שלום רב,
    שמי גיל סמרה, אני רוצה לציין 2 נשים שעובדות בבנק ברחוב ויצמן 5 ביהוד בסניף המרכזי ששמם אתי ישראל, ומיטל נסף, אני רוצה להדגיש שנשים אלה נותנות יחס יוצא דופן לאנשים בסניף, לא אחת הגיעו אנשים מבוגרים ללא תורים וקיבלו אותם בין לבין עם יחס יפה וחם. וגם ברצוני להגיד שהם נותנות לכל אדם את השירות המקסימלי ביותר.
    כן ירבו עובדות ועובדים כאלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *