מרכז מסירת דואר ברחוב צמח השדה 22 מעלה אדומים

פרטי הסניף

חגי תשרי תשפ"ד

בחגי תשרי תשפ"ד תפעל היחידה כלהלן:

שעות פתיחה

הערות

המרכז למסירת דואר במעלה אדומים נמצא על דרך צמח השדה, לא רחוק מרחוב השיקמה ומרחוב האשל, בתוך חנות בשם 'מינימרקט אפס שש' (מיני 06), ליד גן אשר וינר, קרוב לתחנת האוטובוסים.

עוד סניפים של דואר ישראל במעלה אדומים

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור למרכז מסירת דואר ברחוב צמח השדה 22 מעלה אדומים. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

תגובה אחת על “מרכז מסירת דואר ברחוב צמח השדה 22 מעלה אדומים”

 1. טל הגיב:

  שלום רב,
  רציתי לעדכן שהחלוקת דואר בצמח השדה 22
  מתנהל בצורה איטית להחריד.. לוקח בממוצע בין 20 דקות לחצי שעה לקחת את הדואר
  ולא כי יש הרבה אנשים (במקרה הטוב)
  בעל העבק מתשאל כל אחד למי החבילה, איפה הוא גר, מה הוא בשבילו, אם יש יפוי כוח
  ועוד שאלות פשוט מיאשות..
  מצד אחד הדואר קרוב לביתי מצד שני זה לוקח כפול זמן ממה שהייתי נוסע למקומות אחרים. בבקשה תעשו עם זה משהו!! למה שמישהו יגיד על משלוח לצורך הדוגמא ג1521 וסתם יזרוק מספרים? לפחות שלא יעשה לנו שם תשאולים כאילו אנחנו בחדר חקירות זה מעיק מאוד!! בבקשה תשפרו שם את השירות!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *