סניף דואר בדוד פנקס 24 נתניה

היחידה לא פעילה

פרטי הסניף

שעות פתיחה

שעות הפעילות של יחידה זו אינן מעודכנות מאחר והיחידה אינה פעילה.

דווח על טעות

שירותים

בסניף דואר אזור התעשייה נתניה ניתן לקבל את השירותים הבאים: הנפקת רישיונות רכב, העברת בעלות רכב אונליין, ביטוח רכב מקיף וחובה, דואר 24, דואר עוקב, העברת כספים בעולם, העברת כסף בארץ, העברת כספים לרומניה, משלוח דברי דואר מעל 100 גרם בתוך הארץ, משלוחי דואר לחו"ל, משלוח דואר רשום, משלוח וקבלת פקס, תא דואר אישי, ותשלומי חובות לחברות כגון פלאפון, סלקום, נטוויז'ן, פרטנר, וכן תשלומי חובות לבית משפט, למשטרת ישראל, לרשם החברות ולחברות נוספות.

הערות

דואר ישראל סניף דוד פנקס ממוקם על רחוב פנקס פינת רחוב האורג, ליד אולם תצוגה סקודה נתניה, קרוב למוסך מכון האחים, מול שטיפת רכב אדוארד.

עדכונים

על מנת להגיע לסניף דואר פנקס בנתניה יש לקבוע תור מראש, על ידי חיוג למספר הטלפון של מוקד הדואר 171.

עוד סניפים של דואר ישראל בנתניה

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר בדוד פנקס 24 נתניה. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *