סניף דואר ברחוב הגיבורים 67, חדרה

פרטי הסניף

שעות הפתיחה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

להלן שעות הפתיחה של יחידת הדואר ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, שיחול ביום שני, ה-13/05 וביום העצמאות ה-76 למדינת ישראל, שיחול ביום שלישי, ה-14/05:

שעות פתיחה

שירותים

בסניף דואר חדרה ניתנים שירותים כגון: תשלומי חובות לחברות תקשורת ואינטרנט, תשלומי חובות למוסדות ממשלתיים, טעינת כרטיסי "רב קו", הפקדת מזומנים, תשלומים עבור מבחני נהיגה, מסרון לחשבון ושירותים נוספים.

הערות

סוכנות דואר זול סטוק חדרה ממוקמת ברחוב הגבורים, קרוב לפינת רחוב הנשיא, מול המספרה לבעלי חיים, וקרוב לקונדיטורייה 'אבירם עוגות מעוצבות'.

שעות פעילות בל"ג בעומר 19/05/2022

עוד סניפים של דואר ישראל בחדרה

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב הגיבורים 67, חדרה. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *