סניף דואר ברחוב החשמונאים 88 תל אביב יפו

פרטי הסניף

שעות הפתיחה ביום הכיפורים תשפ"ד

להלן שעות הפתיחה של יחידת הדואר בערב וביום הכיפורים, שיחול בימים ראשון ושני, 24-25/09/23:

שעות פתיחה

סגירה זמנית

לצורך שדרוג מערך המחשוב של יחידת דואר חשמונאים, היחידה תסגר לקבלת קהל בתאריך 27/8/2023 , ניתן לקבל שירות ביחידה הקרובה. יחידת הדואר הקרובה ממוקמת ברחוב השלושה 2 יד אליהו תל אביב.

27/08/2023 – יום א' – סגור

יש להזמין תור בסניף זה.

הערות

יחידת דואר החשמונאים ממוקמת ליד הצומת הגדולה של רחוב 'קרליבך' ורחוב 'החשמונאים'. הסניף מספק את רוב השירותים המקובלים, ביניהם: משלוח וקבלת פקס, משלוח דואר רשום, דואר 24, שינוי מען לעוברים דירה, דואר עוקב, הנפקת רישיונות רכב, ביטוח רכב מקיף וחובה, הלוואות ישראכרט, קניה ומכירה של מט"ח במזומן, העברת כספים לרומניה ועוד.

עוד סניפים של דואר ישראל בתל אביב יפו

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב החשמונאים 88 תל אביב יפו. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *