סניף דואר ברחוב הרצל 44, קרית עקרון

פרטי הסניף

שעות פתיחה

שירותים

בסניף דואר קרית עקרון ניתנים שירותי דואר רבים, כגון: דואר 24, דואר עוקב, המחאות דואר בארץ, משלוח וקבלת פקס, משלוח דואר רשום, תשלומי חובות לחברות שונות כגון פלאפון, פרטנר, נטוויזן, סלקום, תשלומי משכורות לעובדים זרים, תשלומי חובות למשטרת ישראל, לרשם העמותות, לחברת Yes ועוד.
כמו כן בסניף דואר זה ניתן לפתוח חשבון, למשוך מזומנים מהחשבון, לשלם עבור מבחני נהיגה, להדפיס תמציות ולרכוש אביזרי סלולר.

הערות

הסניף נמצא ליד חורשת הנופלים ומספק מגוון רחב של שירותים, בהם: דואר עוקב, ביטוח רכב מקיף וחובה, משלוח דואר רשום, הלוואות ישראכרט, משלוח וקבלת פקס, דואר 24, משטרת ישראל – שחרור בערבות, הנפקת רישיונות רכב ונהיגה, תא דואר אישי, מס הכנסה שלילי – מענק עבודה, תשלום חוב לחברות כבלים וסלולר, תשלום לקורסים האוניברסיטה הפתוחה ועוד.

עוד סניפים של דואר ישראל בקרית עקרון

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב הרצל 44, קרית עקרון. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *