סניף דואר בדרך השלום 105 תל אביב יפו

פרטי הסניף

שינוי בפעילות היחידה

שימו לב,
החל מתאריך 5.3.23 לא יינתנו שירותי אשנב ביחידת הדואר. היחידה תשמש למסירת חבילות ודואר רשום בלבד. ניתן לקבל שרותי אשנב ביחידת הדואר הממוקמת ברח' השלושה 2, יד אליהו, תל אביב.
מעתה אין צורך בהזמנת תור לקבלת דברי דואר.

שעות פתיחה

שינוי בפעילות היחידה

החל מתאריך 05/03/2023 לא יינתנו שירותי אשנב בסניף דואר השלום. היחידה תשמש למסירת חבילות ודואר רשום בלבד (ממ"ס). יהיה ניתן לקבל שרותי אשנב ביחידת הדואר הממוקמת ברחוב השלושה 2, יד אליהו, תל אביב. שימו לב כי מעתה והלאה, אין צורך בהזמנת תור לקבלת דברי דואר בממ"ס.

הערות

יחידת דואר השלום ממוקמת ליד רחוב 'עמישב', מול 'כיכר לבנה', היחידה כעת משמשת כממ"ס ומספקת שירות של מסירת דואר וחבילות בלבד.

בעבר הסניף היה מספק את מרבית השירותים הנדרשים, ביניהם: תא דואר אישי, דואר 24, כספומט, משלוח דואר רשום, הנפקת רישיונות רכב, משלוח וקבלת פקס, ביטוח רכב מקיף/חובה ועוד.

עוד סניפים של דואר ישראל בתל אביב יפו

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר בדרך השלום 105 תל אביב יפו. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *