סניף דואר ברחוב וולטה העלית 3 ירושלים

פרטי הסניףשעות הפתיחה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

להלן שעות הפתיחה של יחידת הדואר ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, שיחול ביום שני, ה-13/05 וביום העצמאות ה-76 למדינת ישראל, שיחול ביום שלישי, ה-14/05:

שעות פתיחה

מסירת דברי דואר

מסירת דברי דואר וחבילות מתבעת במרכז מסירת הדואר תחנת שירות קרית יובל ירושלים, מספר 2113, הצמוד לסניף. אין צורך בזימון תור מראש. להלן שעות פעילות הממ"ס:

יש להזמין תור בסניף זה.

הערות

היחידה שברחוב 'וולטה עלית' ממוקמת ליד רחוב 'אורגואי'. סניף זה מספק את מרבית השירותים, ביניהם: כספומט, משלוח דואר רשום, שינוי מען, הלוואות ישראכרט, דואר 24, הנפקת רישיונות רכב, משלוח וקבלת פקס, תשלומים בכרטיסי אשראי ושירותים נוספים.

עוד סניפים של דואר ישראל בירושלים

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב וולטה העלית 3 ירושלים. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *