סניף דואר ברחוב יד חרוצים 11 נתניה

פרטי הסניףשעות פתיחה

שינוי שעות פעילות

בין התאריכים 23-27/7/23 היחידה תפעל בשעות הפעילות שלהלן:

שירותים

השירותים הניתנים בסניף דואר יד חרוצים מספק את מרבית שירותי הדואר, ביניהם: העברת כסף בארץ "מזומן בזמן", העברת כסף בעולם, הפקדת כסף לבנק בחו"ל, הנפקת רישיונות רכב, דואר 24, דואר עוקב, המחאות דואר בארץ, הנפקת רישיונות נהיגה, הסדר תשלומים בכרטיסי אשראי (לאומי קארד וישראכרט), העברת בעלות רכב באינטרנט, כרטיס ויזה נטען שקלי, מכירה וקניית מטבע חוץ במזומן, משלוח דברי דואר מעל 100 גרם בארץ ועוד.

כמו כן, סניף דואר זה מספק את שירותי הדואר הרגילים כגון: משלוח דואר מהיר, משלוח דואר רשום, משלוח וקבלת פקס בסניף, שינוי מען, קניה ומכירה של מט"ח במזומן, אקו פוסט, רישום ומעבר לקופות החולים (יש להצטייד בתעודת זהות), תשלומי חוב לחברת ויזה כא"ל, תשלום בכרטיסי אשראי, דיירקט, ושירותים נוספים.

הערות

דואר ישראל סניף אזור התעשיה נורדאו, ממוקם על רחוב יד חרוצים, פינת רחוב התרופה, קרוב למסעדת 'טלסלט נתניה', וליד 'סינמארט' – חנות לקולנוע ביתי. הסניף נגיש לנכים.

עדכונים

יש להתקשר למוקד הטלפוני של דואר ישראל על מנת לקבוע תור מראש בסניף זה.
מספר הטלפון של המוקד של דואר ישראל הוא 171

עוד סניפים של דואר ישראל בנתניה

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב יד חרוצים 11 נתניה. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *