סניף דואר ברחוב יפו 23 ירושלים

פרטי הסניף

שינוי בשעות הפתיחה בשל המצב הבטחוני

שימו לב, בשל המצב הבטחוני, יחידת הדואר תפעל בשעות שלהלן:

שעות פתיחה

סגירה זמנית

עקב השדרוג של מערך המחשוב ביחידת יפו בירושלים, היחידה תסגר לקבלת קהל בתאריך 20/8/2023, יהיה ניתן לקבל שירות באחת היחידות הסמוכות, הממוקמות ברחוב סלאח אל דין 2 ירושלים, וכן ברחוב שטנר 5 ירושלים.

20/08/2023 – יום א' – סגור

יש להזמין תור בסניף זה.

הערות

יחידת הדואר המרכזית בירושלים ממוקמת ברחוב יפו. סניף זה מספק מספר רב של שירותים, ביניהם: משלוח וקבלת פקס, שינוי מען, כספומט, הלוואות ישראכרט, הלוואות לסטודנטים, דואר 24, דואר עוקב, הנפקת רישיונות רכב, פדיון המחאות נוסעים, תא דואר אישי, משלוח דואר רשום, ביטוח רכב מקיף וחובה ועוד.

עוד סניפים של דואר ישראל בירושלים

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב יפו 23 ירושלים. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

תגובה אחת על “סניף דואר ברחוב יפו 23 ירושלים”

  1. אבשלום הגיב:

    הייתי שמח שהיה מייל להתקשרות ולא פקס שכבר חוקית ומעשית יצא מהעולם, מייל לתגובות??? הנה שלחתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *