סניף דואר בכיכר יהדות צרפת 4 נתיבות

פרטי הסניף

שעות פתיחה

סגירה זמנית

בשל שדרוג מערך המחשוב ביחידה, היחידה תהיה סגורה לקהל בתאריך 09/08-2023. יהיה ניתן לקבל שירות ביחידת הדואר הסמוכה הממוקמת ברחוב שדרות ירושלים 134 נתיבות.

הערות

בית הדואר נתיבות ממוקם בכיכר יהדות צרפת, ליד שדרות ירושלים, קרוב לחנות בשם 'ביתן סלולר'.

דואר ישראל נתיבות מספר את מרבית השירותים , ביניהם: משלוח וקבלת פקס, דואר עוקב, המחאות דואר בארץ, תא דואר אישי, משלוח דואר רשום, שינוי מען לעוברים דירה, תשלומי חובות לחברות סלולר כגון פלאפון, פרטנר וסלקום, ולחברות נוספות כגון נטוויז'ן להוט, וכן תשלומים להוצאה לפועל, לרשם החברות וכו'.

בנוסף ניתן להנפיק בסניף זה רשיונות נהיגה ורכב, להפקיד מזומנים לבנקים מסחריים, להוציא כסף מכספומט וכן לרכוש אביזרי סלולר.

עוד סניפים של דואר ישראל בנתיבות

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר בכיכר יהדות צרפת 4 נתיבות. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *