סניף דואר מג'אר

פרטי הסניף

שעות הפתיחה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

להלן שעות הפתיחה של יחידת הדואר ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, שיחול ביום שני, ה-13/05 וביום העצמאות ה-76 למדינת ישראל, שיחול ביום שלישי, ה-14/05:

שעות פתיחה

הערות

סניף דואר מגאר ממוקם בעיר הדרוזית מג'אר, ליד המועצה המקומית.

סוכנות הדואר במג'אר מספקת מגוון שירותים, ביניהם: דואר עוקב, אקו פוסט, דואר 24, משלוח דואר רשום, משלוח וקבלת פקס, דואר עוקב, העברת כספים בעולם -ווסטרן יוניון, תשלום חוב לסנגוריה ציבורית, תשלומי חוב לחברת ויזה כא"ל, תשלום חוב לפלאפון, פרטנר, סלקום, נטוויז'ן, תשלומי חובות למשטרת ישראל, פתיחת חשבון, חשבון מט"ח, הפקדת מזומנים, הפקדות מזומן לבנקים מסחריים ועוד שירותים רבים.

עוד סניפים של דואר ישראל במג'אר

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר מג'אר. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *