סניף דואר בדרך החטיבות 1, נוף הגליל

פרטי הסניף

שעות פתיחה

שירותים

בסניף דואר דרך החטיבות ניתנים שירותים כגון: משלוח וקבלת פקס, תא דואר אישי, משלוח דואר רשום, המחאות דואר בארץ, דואר 24, דואר עוקב, וכן שירותים כגון: פתיחות חשבון, מסרון לחשבון, הפקדת מזומנים, ביטוח רכב מקיף וחובה, תשלום חוב לחברות, עמותות ומוסדות ממשלתיים,

הערות

סניף דואר מרכז עופר נוף הגליל ממוקם על דרך החטיבות, קרוב ל'פול נצרת – ביטוח חובה לרכב', ליד החנות לטלפוניים ניידים של סלקום, על יד סניף מזרחי טפחות נוף הגליל, וליד המסעדה הרומנית 'לה מארקו'.

עדכונים

החל מתאריך 04/05/2021, ההגעה לסניף זה תתאפשר באמצעות זימון תור מראש בלבד. ניתן לזמן תורים באמצעות שלושת הדרכים הבאות: האתר, האפליקציה והמוקד הטלפוני 171.

עוד סניפים של דואר ישראל בנוף הגליל

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר בדרך החטיבות 1, נוף הגליל. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *