בית הדואר ברחוב עצמון 16 נוף הגליל

פרטי הסניף

שינוי בשעות הפתיחה בשל המצב הבטחוני

לקוחות יקרים,
עקב המצב הבטחוני, יחידת הדואר תפעל בימים ובשעות שלהלן:

שעות פתיחה

שירותים

בין השירותים הניסתים בסניף דואר מרכז רסקו, ניתן לקבל שירותים כגון דואר 24, דואר עוקב, משלוח דואר רשום, משלוח וקבלת פקס, ביטוח רכב מקיף וחובה, העברת כספים בארץ ובעולם, הלוואות ישראכרט, הלוואות לסטודנטים, תשלומי חובות לחברות שונות ולמוסדות ממשלתיים, טעינת כרטיסי "רב קו", קבלת מסרון לחשבון, הדפסת תמציות והפקדת מזומנים. כמו כן, בסניף זה ישנו כספומט למשיכת כספים.

הערות

בית הדואר נוף הגליל ממוקם על רחוב עצמון, בתוך מרכז רסקו, צמוד ל'מאפיית אריאל', וקרוב לעסקים נוספים כגון: פלאפל טומסיס, חנות המחשבים 'בית התוכנה והמחשב', וליד פיצה כמעט חינם נוף הגליל.

עדכונים

יש לדעת כי החל מתאריך 02/02/2021, ההגעה לסניף זה תתאפשר באמצעות זימון תור מראש בלבד. ניתן לזמן תורים באמצעות האתר, האפליקציה והמוקד הטלפוני של דואר ישראל במספר 171.

עוד סניפים של דואר ישראל בנוף הגליל

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לבית הדואר ברחוב עצמון 16 נוף הגליל. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *