סניף דואר ברחוב משעול הנשיא 8 שדרות

פרטי הסניףשינוי בשעות הפתיחה בשל המצב הבטחוני

בשל המצב הבטחוני, יחידת הדואר תפעל בימים א', ג', ה' בשעות 08:00-13:00.
בימים בהם היחידה סגורה, ניתן לקבל שירות ביחידת הדואר הממוקמת ברח' כיכר יהדות צרפת 4 נתיבות.

שעות פתיחה

יש להזמין תור בסניף זה.

שירותים

הסניף של דואר ישראל בשדרות ממוקם סמוך לעיריית שדרות ומספק מגוון רחב של שירותים, בהם: דואר עוקב, משלוח דואר רשום, משלוח וקבלת פקס, תא דואר אישי, דואר 24, משטרת ישראל – שחרור בערבות, הנפקת רישיונות רכב ונהיגה, הלוואות לסטודנטים, ביטוח רכב מקיף וחובה, הלוואות ישראכרט, מס הכנסה שלילי – מענק עבודה, תשלום חוב לחברות כבלים וסלולר, תשלום לקורסים האוניברסיטה הפתוחה ועוד.

הערות

בית הדואר שדרות ממוקם על משעול הנשיא, ליד פינת רחוב 'יוספטל' ו'אהבת ישראל', קרוב לעיריית שדרות, קופת חולים מכבי, מדיק פארם שדרת, וחנות בשם 'דהרי חומרי בנין'. סניף זה מספק שירותים כגון: תא דואר אישי, משלוח וקבלת פקס, משלוח דואר רשום, דואר 24, דואר עוקב, משלוח דואר מהיר EMS, הנפקת רשיונות נהיגה ורכב, הלוואות ישראכרט, המחאות דואר בארץ, הלוואות לסטודנטים, העברת כספים בעולם ושירותים נוספים.

עוד סניפים של דואר ישראל בשדרות

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב משעול הנשיא 8 שדרות. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *