סניף דואר ברחוב עומר בן אלחטאב, אום אל-פחם

פרטי הסניף

שעות פתיחה

יש להזמין תור בסניף זה.

שירותים

בין השירותים הניתנים בסניף דואר אלחטאב, ניתן לקבל שירותים כגון: המחאות דואר בארץ, דואר עוקב, דואר 24, תא דואר אישי, משלוח דואר רשום, תשלומי חובות לחברות אינטרנט וסלולר, תשלומי חובות למוסדות הממשלתיים, משיכת מזומנים מחשבון, משיכת כספים מפיקדונות של חיילים משוחררים, קבלת מסרון לחשבון, ביצוע חריגה זמנית, הפקדת מזומנים, הפקדות מזומן לבנקים מסחריים, רכישת מארז שוברים שליחות 10, וכן העברת כספים בארץ ובעולם.

הערות

סניף דואר אום אל פחם-מרכז ממוקם ברחוב עומר בן אלחטאב, קרוב לפינת רחוב 'דרך העירייה', ליד רחוב 'אל בחרה'.

עדכונים

יש לדעת כי ההגעה לסניף זה מתאפשרת באמצעות זימון תור מראש בלבד. ניתן לזמן תור על ידי שימוש באתר של דואר ישראל, באפליקציה, או המוקד הטלפוני שמספרו 171.

עוד סניפים של דואר ישראל באום אל-פחם

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב עומר בן אלחטאב, אום אל-פחם. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *