סניף דואר צוחר

פרטי הסניף

שעות פתיחה

שירותים

בסניף דואר זה שבעוטף עזה ניתנים השירותים הבאים: דואר עוקב, אקו פוסט, תשלומים שונים לרשות המיסים, תשלומים לרשות המשפטים ולרשויות נוספות, תשלומים לרשם העמותות, שינוי מען לעוברים דירה, פתיחת חשבון, הפקדת מזומנים ועוד.

הערות

דואר ישראל סניף צוחר ממוקם בישובי צוחר שבמועצה אזורית אשכול, על יד בית כנסת צוחר, ופתוח בימים ראשון עד חמישי בין השעות 10:00 בבוקר ל18:00 בערב.

חבישת מסיכת מגן חובה בסניף דואר צוחר עקב הקורונה שלט הכניסה של סניף דואר צוחר דואר צוחר - נגישות לנכים דואר ישראל סניף צוחר שעות פתיחה

עדכונים

ניתן לוודא את שעות הפעילות של דואר אשכול על ידי התקשרות לטלפון של הדואר, שמספרו: 171

עוד סניפים של דואר ישראל בצוחר

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר צוחר. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *