סניף דואר ברחוב אגם כנרת 6, קניון אגמים, נתניה

היחידה לא פעילה

פרטי הסניף

שעות פתיחה

שעות הפעילות של יחידה זו אינן מעודכנות מאחר והיחידה אינה פעילה.

דווח על טעות

שירותים

סניף דואר אגמים שבנתניה מספק את רב שירותי הדואר, בין השירותים שסניף זה מספק: הנפקת רשיונות נהיגה ורכב, העברת בעלות רכב, תשלומים למשרד המשפטים, תשלומים לרשות המיסים, תשלומי משכורות לעובדים, תשלומי חובות לחברות כגון פרטנר, סלקום, אורנג', נטוויז'ן, תשלומי חובות להוצאה לפועל, לבית משפט, להוט מאוחד וכו'.

כמו כן הסניף מאפשר פתיחת חשבון, מסרון לחשבון, חריגה זמנית, חשבון מט"ח, הדפסת תמציות, הפקדת מזומנים, וגם הפקדות מזומנים לבנקים מסחריים.

הערות

דואר ישראל סניף אגמים נתניה ממוקם על רחוב אגם כנרת, ליד הכיכר של פינת רחוב נחל ערוגות, בתוך קניון אגמים, קרוב למשרדי החברה של דואר ישראל אגמים, ליד המאפייה וקרוב למעדניית אגמים.

עדכונים

יש לקבוע תור מראש לסניף זה על ידי חיוג למספר של המוקד הטלפוני של דואר ישראל – 171

עוד סניפים של דואר ישראל בנתניה

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב אגם כנרת 6, קניון אגמים, נתניה. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *