סניף דואר ברחוב חרוד 11, נוף הגליל

פרטי הסניף

שעות פתיחה

שירותים

בין השירותים הניתנים בסניף זה, ניתנים שירותים כגון: דואר 24, דואר עוקב, משלוח דואר רשום, משלוח וקבלת פקס, המחאות דואר בארץ, תשלומי חובות לחברות התקשורת והאינטרנט השונות, תשלומי חובות למוסדות ממשלתיים, טעינת מונה נטען של חברת חשמל במזומן בלבד, חריגה זמנית, הדפסת תמציות, הפקדת מזומנים, וכן העברת כספים בארץ ובעולם.

הערות

סניף הדואר ממוקם ברחוב חרוד שבשכונה הדרומית של נוף הגליל, קרוב לכיכר שמחברת בין הרחובות 'חרוד' ו'יזרעאל', ליד תחנת 'מוניות דדו'.

עדכונים

מתאריך 26/07/2021, ההגעה לסניף תתאפשר באמצעות זימון תור מראש באמצעות האתר, האפליקציה או המוקד הטלפוני של דואר ישראל בטלפון מספר 171.

עוד סניפים של דואר ישראל בנוף הגליל

יש לדעת שלאתר זה אין קשר לחברת דואר ישראל והאתר אינו אחראי על טעויות במידע. מומלץ לוודא את המידע הדרוש לכם גם באתר הרשמי של דואר ישראל בכתובת israelpost.co.il, על ידי שימוש בגוגל מפות, או על ידי שיחת טלפון למספר 171.

אתר postoffice.co.il מספק מידע אודות שעות הפתיחה וקבלת הקהל של סניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. המידע כולל מספרי טלפון, כתובות ומפות הגעה לסניפי הדואר הקרובים אליכם ביותר. בעמוד זה ניתן לקבל מידע הקשור לסניף דואר ברחוב חרוד 11, נוף הגליל. מצאתם טעות במידע? אנא השאירו תגובה בתחתית העמוד, או צרו קשר בכתובת info@postoffice.co.il, ונעדכן את המידע באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *